0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nëntëmbëdhjetë zjarrfikës kanë punuar mbrëmë në sanimin e dëmeve nga moti i lig në Negotinë

Nëntëmbëdhjetë zjarrfikës kanë punuar mbrëmë në sanimin e dëmeve nga moti i lig në Negotinë, të shoqëruar me erë të fuqishme dhe shira të rrëmbyeshëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle