0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nëntë persona nga Kuba parandalohen gjatë përpjekjes për të kaluar ilegalisht kufirin

Ditën e djeshme rreth orës 03:00 në Gurin Kufitar 59 të kufirit shtetëror me Republikën e Greqisë, nëpunës policorë të Stacionit Policor Bogorodicë i kanë privuar nga liria M.M.J. (37), R.J.D.L.K. (24), M.R.A. (31), M.K.J.A.(29), Ç.L.E. (28), K.Ç.L. (39), O.N.M. (43), G.D.J.R.(33) dhe M.R.A. (43), të gjithë nga Kuba, të parandaluar gjatë përpjekjes të kalojnë kufirin shtetëror nga shteti ynë në Republikën e Greqisë, jashtë pikë kalimit kufitar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle