0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nënshkruhet Memorandum për bashkëpunim midis DMSH dhe Drejtorisë për Përballje me Katastrofa dhe Situata Urgjente në kuadër të MPB-së turke

Drejtori i Drejtorisë për Mbrojtje dhe Shpëtim, Bekim Maksuti dhe kryetari i Drejtorisë për Përballje me Katastrofa dhe Situata Urgjente në kuadër të Ministrisë së Punëve të Brendshme (AFAD), Junus Sezer, dje në Ankara nënshkruan Memorandum për bashkëpunim midis dy institucioneve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle