Uncategorized SQ

Nënshkruhet marrëveshje për bashkëpunim teknik mes Maqedonisë së Veriut dhe Japonisë

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, në kuadër të vizitës së punës në Japoni, realizoi takim me ministrin e Punëve të Jashtme të Japonisë, Joshimasa Hajashi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle