0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Nënshkruhen marrëveshje në nismën “Ballkani i Hapur”, vendoset leje e vetme pune, bashkëpunim në disa fusha

Në takimin e shtatë të nismës "Ballkani i Hapur" që po mbahet sot në Tiranë u nënshkruan marrëveshje mes Shqipërisë, Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle