0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQShoqëri SQ

Nënshkruhen 12 marrëveshje në vlerë prej 3,6 milionë euro për bashkëpunim ndërkufitar me Bullgarinë dhe Kosovën

Dymbëdhjetë marrëveshje për bashkëfinancim të projekteve për bashkëpunim ndërkufitar me Bullgarinë dhe Kosovën në vlerë të përgjithshme prej 3.6 milion euro nënshkroi sot ministri i Vetëqeverisjes Lokale Goran Milevski me përfaqësues të sektorit civil, të disa komunave dhe dy qendrave për zhvillim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle