0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Nënshkrimet deri më 30 gusht i kanë mbledhur 25 kandidatë për kryetar komunash

Dje, 30 gusht deri në orën 24.00 në zyrat rajonale dhe zyrat e KSHZ-së nënshkrimet e nevojshme i kanë mbledhur 25 kandidatë për kryetar komunash, ndërsa 12 kandidatë nuk kanë arrit ta bëjnë atë, bëri të ditur KSHZ-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle