Ballkan SQBallkan.portal SQ

Nënpunësit shtetëror të Bosnje dhe Hercegovinës paralajmërojnë protesta

Të punësuarit në institucionet shtetërore në Bosnje dhe Hercegovinë paralajmëruan protesta për të hënën para Kuvendit të Bosnje dhe Hercegovinës, kumtoi Sindikata e pavarur e nënpunësve shtetëror dhe të punësuarve në institucionet në Bosnje dhe Hercegovinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle