0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Nënkryetari i BERZH -it Rigterink për vizitë në vendin tone të hënën dhe të martën

Nënkryetari i parë i Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), Jurgen Rigterink, do të qëndrojë për vizitë në vend të hënën dhe të martën. Janë planifikuar takime me kreun shtetëror dhe me komunitetin e biznesit për të diskutuar për përkushtimin e BERZH-it ndaj aktiviteteve në vend.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle