0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Nën zero të mërkurën dhe të enjten, mot më i ngrohtë dhe i ndryshueshëm për Pashkët

Të mërkurën dhe të enjten temperatura në minus, kurse mot më i ngrohtë dhe i ndryshueshëm për festat e Pashkëve, paralajmëron Drejtoria e Punëve Hidrometorologjike (DPHM).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle