0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Nën moton “Vozisim për refugjatët” shënohet Dita botërore e refugjatëve

Nën moton "Vozisim për refugjatët" dhe me xhiro me biçikleta në parkun e qytetit në Shkup dhe në kejin e Vardarit, institucione dhe shoqata të shumta sot e shënuan Ditën Botërore të Refugjatëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle