0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Nejmar për shkak të lëndimit do të mungojë edhe 4-5 javë

Sulmuesi i Pari Sen Zhermenit, Nejmar, vazhdon të rikuperohet nga lëndimi, të cilin e  mori në ndeshjen në nëntor kundër Sent Etjenit dhe i cili përfundoi me fitore të parisienëve me rezultat 3:1.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle