0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Negociatat për anëtarësim në BE dhe emigracioni i paligjshëm, temë e takimit Spasovski-Shinas

Fillimi i negociatave për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut me BE-në dhe sfidat e emigrimit të paligjshëm, ishin temat e takimit të sotëm të ministrit të Punëve të Brendshme Oliver Spasovski me nënkryetarin e Komisionit Evropian Margaritis Shinas.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle