Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Negociatat në mes Ukrainës dhe Rusisë vazhdojnë edhe nesër

Rundi i dytë i negociatave në mes Ukrainës dhe Rusisë do të mbahet nesër, më 2 mars, njoftoi media ukrainase “Zerkallo Nedeli”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle