0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

Negociatat midis Ukrainës dhe Rusisë vazhdojnë sot në orën 13

Agjencia shtetërore e lajmeve Belta e Bjellorusisë para pak çastesh njoftoi se negociatat midis delegacioneve të Ukrainës dhe Rusisë për ndërprerjen e luftimeve dhe kërkesa për dalje nga situata jashtëzakonisht e vështirë vazhdon sot në orën 13 në vendin në afërsi të qytetit Gomel, në kufirin e Ukrainës dhe Bjellorusisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle