0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Negociata në Gjenevë midis delegacionit amerikan dhe rus për situatën në Ukrainë

Diplomatët nga Rusia dhe nga SHBA-ja fillon sot në Gjenevë negociata lidhur me sistemimin e ushtarëve rusë në afërsi të kufirit me Ukrainën. Nga të dyja palët do të jenë dy veteranë nga diplomacia në tentim që të pengohet kriza.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle