0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Nedelkov: Me diskreditim personal dhe kolektiv greva nuk ndalet

Me diskreditim personal dhe kolektiv nuk arrihet në zgjidhje dhe ndalim të grevës në kopshte dhe shkolla.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle