0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Ned Prajs: Në botë ka vetëm një person që di se çfarë po përgaditë Rusia për Ukrainën

Zëdhënsi i Departamentit Amerikan të Shtetit Ned Prajs mbjati konferencë për shtyp në të cilen i përsëriti qëndrimet e SHBA-së dhe DASH-it për krizën ruso-ukrainase, duke theksuar se Moska do të përballet me përgjigje të fuqishme amerikane në rast të invazionit të Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle