Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Nebenzia: Moska po përparon, do të shihni Donjeckun dhe Luganskun të çliruar

Moska po përparon në Ukrainë dhe rajonet lindore të Donjeckut dhe Luganskut do të çlirohen, sipas të dërguarit të Rusisë në Kombet e Bashkuara, Vasilij Nebenzia.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle