Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Në Zvicër 2.000 persona në karantinë për shkak të llojit Omikron

Kantonet zvicerane Gjenevë dhe Vo në karantinë kanë vendosur 2.000 njerëz, prej të cilëve numri më i madh fëmijë, pasi në një shkollë ndërkombëtare janë zbuluar dy raste të llojit Omikron të koronavirusit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle