0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në zjarrin afër Strumicës janë djegur goma të vjetra

Në zjarri që shpërtheu sot rreth orës 14:15 në atarin e fshatit Kosturinë, janë djegur goma të vjetra dhe kashtë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle