0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Në zjarret në Turqi deri më tani ndërruan jetë katër persona, janë evakuuar qindra persona

– Një person ndërroi jetë në zjarrin i cili dje pasdite filloi në qytetin turistik turk Marmaris në provincën Muglla dhe i cili ende nuk është vendosur nën kontroll. Me këtë numri i viktimave nga zjarret shumëditëse në Turqi u rrit në katër persona.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle