0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Në zgjedhjet lokale do të mund të votojnë 1 824 864 qytetarë, KSHZ sonte e mbylli Listën zgjedhore

Numri i përgjithshëm i votuesve që do të kenë të drejtë të votojnë në zgjedhjet lokale më 17 tetor 2021 është 1 824 864. Anëtarët e KSHZ-së sonte në mbledhjen e 27-të njëzëri e kanë miratuar vendimin për mbylljen e Listës zgjedhore konform nenit 52 të Kodit zgjedhor dhe ndryshimet/përditësimi që dolën nga mbikëqyrja publike e të dhënave në listë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle