0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Në zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Bullgari do të marrin pjesë 22 parti dhe shtatë koalicione

Në Komisionin Qendror Zgjedhor janë paraqitur 22 parti dhe shtatë koalicione për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të përcaktuara më 14 nëntor, njofton korrespodenti i MIA-s nga Sofja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle