0_Maqedoni.Portal SQBallkan SQBallkan.portal SQMKD-AL SQ

Në Vranje janë vaksinuar 13.300 maqedonas, janë rivaksinuar gjithsej 11.106

Numri i përgjithshëm i qytetarëve të vaksinuar në Vranje të Serbisë, prej Maqedonisë së Veriut dhe vendeve tjera nga fillimi i vaksinimit deri të enjten, 26 gusht arrin 83.905, kanë bërë të ditur sot nga Qendra shëndetësore në Vranje, njofton korrespondenti i MIA-s në Beograd.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle