0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Vranjë deri më tani janë vaksinuar 13.657 ndërsa janë rivaksinuar 11.966 shtetas të Maqedonisë së Veriut

Nga fillimi i vaksinimit, deri dje, në Sallën sportive në Vranjë janë vaksinuar gjithsej 100.066 qytetarë të Vranjës, nga qytetet e tjera të Serbisë si edhe shtetas të Maqedonisë së Veriut dhe shtete të tjera, kumtoi sot Qendra Shëndetësore në Vranjë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle