0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQGjendja e rrugëve SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në VK “Tabanocë” për hyrje në Maqedoni të Veriut pritet rreth një orë, në VK “Bogorodicë” për dalje rreth 40 minuta

Koha e pritjes për hyrje në Republikën e Maqedonisë së Veriut në VK “Tabanocë” është rreth një orë. Në VK “Bogorodicë” për dalje është rreth 40 minuta. Në vendkalimet tjera kufitare nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle