0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQGjendja e rrugëve SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në VK “Tabanocë” dhe “Bogorodicë” pritet deri në 30 minuta

Për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve, koha e pritjes për hyrje në vend prej VK “Tabanocë” për hyrje është rreth 20-30 minuta, ndërsa në VK “Bogorodicë” për dalje rreth 15-30 minuta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle