0_Maqedoni.Portal SQGjendja e rrugëve SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në VK “Tabanocë”, “Bogorodicë” dhe “Dojran” pritet deri në 30 minuta

Në Vendkalimet Kufitare Bogorodicë dhe Dojran për dalje dhe në VK Tabanocë për hyrje në vend pritet 15-30 minuta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle