0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në VK Tabanoc pritet rreth një orë

Për shkak të fluksit të shtuar të automjeteve në VK Tabanoc koha e pritjes për hyrje dhe dalje nga vendi është rreth një orë. Në vendkalimet tjera kufitare nga ana e Maqedonisë së Veriut nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi, njofton LAMM.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle