0_Maqedoni.Portal SQGjendja e rrugëve SQSektori civil SQ

Në VK Tabanoc pritet rreth 60 minuta, ndërsa në VK Bogorodicë gjysmë ore

Intensiteti i trafikut në akset rrugore jashtë zonave urbane është rritur. Në VK  Tabanoc, koha e pritjes për hyrje dhe dalje nga vendi është nga 40 deri në 60 minuta, ndërsa në VK Bogorodicë, koha e pritjes për hyrje dhe dalje nga vendi është rreth 30 minuta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle