0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQ

Në VK Tabanoc pritet rreth 40 minuta

Për shkak të frekuentimit të automjeteve në VK Tabanoc koha e pritjes për hyrje dhe dalje nga shteti është rreth 40 minuta, informon LAMM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle