0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Në VK Tabanoc pritet rreth 40 minuta, ndërsa në VK Bogorodicë gjysmë ore

Për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve në vendkalimin kufitar Tabanoc, koha e pritjes (hyrje dhe dalje) nga shteti është rreth 40 minuta, ndërsa në VK Bogorodicë (dalje) rreth 30 minuta, njofton Lidhja Auto Moto e Maqedonisë së Veriut (LAMM).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle