0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Në VK “Tabanoc” pritet rreth 30 minuta

Në vendkalimin kufitar Tabanoc në mëngjes  për dalje nga shteti pritet rreth 30 minuta, ndërsa në vendkalimet tjera kufitare nuk ka vonesa të gjata për hyrje dhe dalje, informon Lidhja auto-moto e Maqedonisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle