0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në VK “Tabanoc” pritet gjysmë ore

Intensiteti i komunikacionit në drejtimet rrugore jashtë mjediseve urbane është i matur sot në mëngjes. Për shkak të frekuentimit të shtuar të automjeteve në VK "Tabanoc", koha e pritjes për hyrje dhe dalje nga vendi është rreth 30 minuta. Në vendkalimet e tjera, nga ana e vendit tonë, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi, informon LAMM.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle