0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

NË VK Tabanoc pritet deri 40 minuta

Intensiteti i trafikut në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është rritur. Në VK Tabanoc për hyrje në shtet pritet prej 30 deri 40 minuta, ndërsa në vendkalimet e tjera nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle