0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Në VK “Tabanoc” për hyrje dhe dalje nga shteti pritet gjysmë ore

Në vendkalimin kufitar "Tabanoc" për shkak të frekuentimit të rritur të automjeteve, koha e pritjes për hyrje dhe dalje  nga shteti është rreth 30 minuta. Në vendkalimet tjera kufitare nga ana e Maqedonisë, nuk ka  vonesa të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti, informon LAMM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle