0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në VK Tabanoc për dalje nga shteti pritet rreth një orë

Për shkak të frekuencës së rritur të automjeteve në VK Tabanoc, koha e pritjes për dalje nga shteti është rreth një orë. Në vendkalimet tjera kufitare, nga ana e jonë, nuk ka ndalesa më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti, kumtuan nga LAMM.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle