0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQShoqëri SQ

Në VK “Bogorodicë” dhe “Tabanoc” prite nga 30 deri 4 minuta

Në vendkalimet kufitare "Bogorodicë" dhe "Tabanoc" ndalesa për hyrje dhe dalje nga vendi është nga 30 deri në 45 minuta, me mundësi të rritjes në orët në vijim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle