Evropë SQEvropë.Portal SQ

Në Vjenë negociata midis Rusisë dhe SHBA-së

Delegacionet e Rusisë dhe të SHBA-së sot në Vjenë do të negociojnë për çështjet bilaterale, veçanërisht për vizat, njoftuan mediat ruse, duke iu referuar diplomatëve të paemëruar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle