0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në Vizbeg filloi ndërtimi i shkollës fillore me kapacitet prej mbi 500 fëmijë

Fillon  ndërtimi i shkollës fillore në Vizbeg në Komunën e Butelit, në një sipërfaqe prej 12 029 metër katrorë dhe me kapacitet prej mbi 500 nxënës, kumtoi Ministria e Arsimit dhe Shkencës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle