0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Në vitin 2021 janë kthyer 488 milionë euro në ekonomi në bazë të TVSH-së, 22,8 për qind më shumë se në vitin 2020

– Vendi gjatë vitit 2021 ka realizuar kthimin e TVSH-së ndaj ekonomisë për 22.8% më shumë krahasuar se me vitin 2020 dhe 20.8% nëse krahasojmë me vitin 2019.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle