0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Në vijim është identifikimi i viktimave, lista e udhëtarëve është dërguar në Shkup

 Lista e udhëtarëve të autobusit është dërguar në Shkup dhe ka filluar procesi i identifikimit të viktimave në aksidentin e autobusit që ndodhi mbrëmë në autostradën "Struma" në Bullgari, deklaroi drejtori i Shërbimit Hetimor Kombëtar Bullgar Borisllav Sarafov, në konferencën e përbashkët për shtyp me prokurorin publik të Republikës së Maqedonisë së Veriut Lubomir Joveski.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle