Botë SQBotë.Portal SQ

Në vërshimet në RAJ deri më tanë humbën jetën 253 persona

- Numri i të vdekurve nga reshjet e rrëmbyeshme dhe vërshimet në provincën jugafrikane Kvazullu - Natall arriti 253, njoftoi sot Nomagugu Simelane, shef i shërbimit shëndetësor të krahinës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle