0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Në vërshimet në Gjermani jetën e humbën 180 persona, ndërsa rreth 150 konsiderohen të zhdukur

Në vërshimet që e kapluan Gjermaninë perëndimore më 14 dhe 15 korrik, sipas të dhënave të reja qeveritare, jetën e humbën 180 persona, ndërsa rreth 150 konsiderohen të zhdukur apo të pakapshëm.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle