0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në vendkalimin kufitar Tabanoc pritet rreth një orë, në Bogorodicë 15 minuta

Në vendkalimin kufitar Bogorodicë për dalje nga shteti koha e pritjes është deri 15 minuta, ndërsa në Tabanoc për dalje pritet rreth një orë. Në vendkalimet e tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë së Veriut nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle