0_Maqedoni.Portal SQGjendja e rrugëve SQShoqëri SQ

Në vendkalimin kufitar “Tabanoc” pritet rreth një orë

- Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është rritur. Në vendkalimin kufitar "Tabanoc" pritet prej 40 minuta deri në një orë për hyrje dhe dalje nga shteti. Në vendkalimet e tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle