0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në vendkalimin kufitar Evzoni janë gjetur 90 kilogramë kanabis në një kamion nga Maqedonia e Veriut

Me ndihmën e qenve nuhatës dhe anëtarëve të Shërbimit të pavarur publik grek për të ardhura publike, në vendkalimin kufitar Evzoni, në një kamion që në Greqi hyri nga Maqedoni e Veriut, u gjetën 90,5 kg kanabis, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle