0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQ

Në vendkalimet kufitare nga ana maqedonase nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi

Komunikacioni në rrugët shtetërore po zhvillohet pa ndërprerje nëpër rrugë kryesisht të thata. Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është mesatar, njoftoi LAMM.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle