0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Në UT vijon afati i parë i regjistrimit për vitin akademik 2021/2022

Universiteti i Tetovës vijon me sukses procesin e regjistrimit të studentëve për vitin akademik 2021/2022. Falë qasjes serioze, ofertës studimore dhe përkushtimit nga ana e Universitetit, interesimi i kandidatëve është i lartë, informon Shërbimi për informim pranë UT-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle